تماس: ۰۹۱۹۵۴۹۷۹۸۰

شعبه های دیگر شرکت Consona Corporation  در نقاط مختلف جهانپروژه Compiere با نام تجاری با همین نام ، یک نرم افزار متن باز  و رایگان ، توسط شرکت Consona Corporation طراحی و ساخته شده است که دفتر مرکزی آن در شهر کالیفورنیا در کشور آمریکا قرار دارد.همچنین بعدها چندین انشعاب از این نرم افزار ایجاد گردید .پروژه هایی همانند Openbravo ، Adempiere ، iDempiere و هرساله جوایز InfoWorld را از آن خود می کنند.

 

Adempiere يكي از بهترين نرم افزارهاي متن باز ERP  براي كسب و كارهاي كوچك و متوسط بوده که نرم افزاری مبتني بر وب است و توسط گروهی از برنامه نویسان آزاد گسترش می یابد، اين نرم افزار وضعيت كل شركت را كه شامل اطلاعات توليد، موجودي، اطلاعات مشتري، پيگيري سفارش و گردش اطلاعات است مدیریت مي كند و به راحتي قابل پيكربندي و تطبيق با عملكرد موجود و قوانين تجاري است.


اين سيستم بخش هايي براي مديريت بانكداري، تهيه، توليد و انبارداري در خود دارد، Adempiere ،متشکل از مجموعه اي از جداول پايگاه داده است كه ظاهر بسيار زيبايي دارد و  با زبان جاوا نوشته شده است. در آن صفحه هاي وب كاملا گويا هستند . همچنین باوجود تحت وب بودن آن ، Adempiere به دنبال انجام عمليات با كيبورد است. طراحان سعي كرده اند با پياده سازي رنگ آبی در تمام بخش هاي اين وب سايت، نشان بدهد كه همه چيز از ساختار با قابليت سفارشي سازي بر اساس نيازمنديهاي مشتريان در آن واحد در یکجا فراهم  است. ماجول هاي متنوع حوزه e-Office ، با سرعت و دقت هر چه تمام تر به خودكارسازي فرايندهاي اداري و صنعتی پرداخته و با بهره گيري از روش نوين فارسي با دقت بسيار بالا و طيف OCR به جريان اطلاعات و داده های سازمانها سرعت مي بخشد. پشتيباني وسيعي از دستگاه هاي مورد كاربرد در اين حوزه (ازجمله اسكنر، فكس، ايميل، موبايل و کامپوترهای رومیزی ، دستگاه های فروش فروشگاهی و ...) از ويژگيهاي خاص ماژولها مي باشد.

در این پروژه از دو تکنولوژی  MDD (model-driven development ) و MVC (model-view-controller) بجهت کد نویسی  و ترکیب با دیگر برنامه ها بهره گرفته شده است. برخی از این برنامه ها عبارتند از Magento webshopو  Pentaho Business Intelligence و  ProcessMaker BPM و Liferay Portal و SugarCRM  

 

Main Menu